Sağlık Sigortası


Özel Sağlık Sigortası, sigortalanan kişinin hastalık ve kaza sonucu meydana gelebilecek sağlık harcamalarının karşılanması için hazırlanmış kişiye özel planlardır.

Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde, önceden sigorta poliçesinde belirtilen muhtemel risklere karşı sigortalıyı güvence altına almaktadır. Bir özel sağlık sigortası poliçesinde en önemli hususlar, genel ve özel şartlardır. Özellikle araştırılmalı ve sigortalı adayına en uygun teklifin seçilmesi gerekmektedir. Genel şartlar bölümü tüm sigorta şirketleri içinde fazla farklılık göstermemesine karşın özel şartlar bölümünde sunulan hizmetler, her sigorta şirketinde farklılık gösterebilmektedir.

Özel Sağlık Sigortaları, sigortalılarına istedikleri doktor veya sağlık kurumunda tedavi olma özgürlüğü sunar. Sigorta şirketi, poliçenin kapsamına göre sigortalının geçirdiği herhangi bir hastalık ya da bir kaza sonucunda meydana gelen ayakta tedavi veya yatarak tedavilerine ait masrafları karşılamayı taahhüt eder ve bunu özel şartlarda belirtti ise yurtiçi ve yurtdışı nerede olursa olsun karşılar. Özel sağlık sigortaları yüksek tutarlı giderleri karşılayarak sigortalının en zor zamanında en büyük yardımcısı olur.Genel Şartları Okumak İçin Tıklayın

Hemen Bir Teklif Al!

Piyasanın en iyi fiyatları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız tüm hızı ile devam etmektedir. Önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir!..

HEMEN TEKLİF AL İLETİŞİM

Adabay Sigorta Hızlı Teklif ve İletişim Formu Bize Ulaşın!

Fiyat Teklifi Almak ve Aklınıza Takılan tüm sorularınız için lütfen Hızlı İletişim Formu aracılığı ile bize mesaj gönderebilir veya aşağıdaki numaramız ile bizi arayabilirsiniz...


+90 232 425 77 74


+90 232 373 66 11


İletişim Bilgilerimiz